Category: Kréta

Kréta

Kréta je pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Je to kouzelný ostrov opředený mýty, který byl místem zrodu nejvyššího z řeckých bohů Dia a kolébkou minojské civilizace, staré přes 4.000 let. Kréta nabízí překrásné pobřeží, čisté moře, vysoké hory i hluboké kaňony a krasové jeskyně. Na Krétě najdou návštěvníci vše: vysoké hory, hluboké kaňony, náhorní plošiny, krasové jeskyně, nádherné pláže, památky a nejrůznější zábavu. Krétu ze severu omývá Krétské moře, což je jižní část Egejského moře, a z jihu Libyjské moře. Za nejkrásnější část Kréty bývá často označováno město Chania a jeho široké okolí včetně nádherných pláží. Na své si v těchto končinách přijdou i pěší turisté. Dalším lákadlem je národní park Samaria a především stejnojmenná soutěska, nejdelší v celé Evropě. Ostrov nabízí bezpočet památek a kouzelných historických míst, zábavu v místních barech a tavernách. Na své si přijdou i děti ve dvou místních aquaparcích.

Zanzibar – Waridi Beach Resort & Spa, Sleva 3%

Pojeďte s námi na dovolenou, navštivte Zanzibar a užijte si báječný pobyt v hvězdičkovém hotelu Waridi Beach Resort & Spa se stravou Polopenze a dopravou Letecky. Sleva 3%, konečná cena 35069 Kč, v termínu od 2022-06-09 do 2022-06-21.

Slovinsko – Depandansy Korala/Perla/Sirena/Palma, Sleva 15%

Pojeďte s námi na dovolenou, navštivte Slovinsko a užijte si báječný pobyt v hvězdičkovém hotelu Depandansy Korala/Perla/Sirena/Palma se stravou Polopenze a dopravou Vlastní. Sleva 15%, konečná cena 15394 Kč, v termínu od 2022-08-13 do 2022-08-20.